Partner

Detamo disponuje dobrými zkušenosti v oblasti zajištění distribuce obchodních značek nejen v mezinárodním, ale také v lokálním měřítku, a dodává zboží do poboček nadnárodních řetězců, velkoobchodních skupin a menších prodejen.

Detamo se stará o maximální spokojenost svých zákazníků a dodavatelů. Nejenže nás spolupráce s nimi žene kupředu, ale je také nejdůležitějším pilířem naší celkové obchodní strategie. Ať už jste dodavatelem nebo zákazníkem, s hrdostí můžeme říct, že jsme důvěryhodným a spravedlivým obchodním partnerem, který si cení spíše dobrých vztahů než rychlých a krátkozrakých nabídek.

Detamo distribuuje zboží více než 50 zákazníkům v 15 zemích celého světa. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti globálního obchodu máme vynikající znalost logistiky a řadíme se mezi odborníky.

Detamo také pomáhá získat optimální obchodní spojení mezi výrobci a nákupními řetězci, které hledají spolehlivé dodavatele. Díky vysoké provozní efektivitě poskytujeme kompletní servis na 4 úrovních.

Odborní zaměstnanci společnosti Detamo mají vždy přehled o tom, co se právě děje na trhu. Neustále rozšiřujeme podnikání o nové výrobky a kategorie zboží i o nová flexibilní logistická řešení, z nichž mají naši partneři prospěch.

Staň se zákazníkem Staň se dodavatelem

Důvěřováno
značkami

Nabízíme široké portfolio značek FMCG

CocaCola
7up
Pepsi
RedBull
Schweppes
Maya voda
MR. BROWN
Delafaille
Dubai Cola

DETAMO | © 2024

Poski.com

Webové stránky vytvořilo Poski.com. Tvorba webových stránek na míru.

Poptávkový formulář

V případě vašeho zájmu nám prosím pošlete poptávkový formulář a my vás budeme kontaktovat.